Перевірені пропозиції по кредитах в Україні

Рекомендуемо відправити заявку на кредит відразу в 2-3 організації і якщо відримаєте декілька позитивних рішень, то зможете вибрати найвигідніше. Більше заявок – більше шансів!

Кредит на карту до 15 000 грн

ОрганізаціяСумаВідсвідокВікТермінЗаявка
до 15.000 грн1,6% в день, на перший кредит 0,01%від 18 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від SOSCreditдо 10.000 грн1,6% в день, на перший кредит 0,99%від 18 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від Євро Грошідо 7.000 грн1.9% в деньвід 21 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від Море грошейдо 10.000 грн2% в деньвід 20 до 65 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від Ccloanдо 10.000 грн1,33% в день, на перший кредит 0%від 20 до 65 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від cashmeдо 9.000 грн2,35% в деньвід 20 роківдо 30 днівДетальніше

З поганою кредитною історією

ОрганізаціяСумаВідсвідокВікЧто нужноТермінЗаявка
Кредит від Moneyveoдо 15.000 грн1.6% в деньвід 18 роківпаспорт, код, карточкадо 30 днівДетальніше

Кредитні пластикові картки

БанкЛімітВікПрацевлаштуванняБез відсотківЗаявка
Кредитная карта Альфа-Банкдо 200.000 грнвід 21 рокутільки офіційнедо 55 днівДетальніше
Кредитная карта від Ideabankдо 100.000 грнвід 23 роківтільки офіційнедо 3 місяцівДетальніше
Кредити за та проти

Позика онлайн від CreditPlus – Кредит плюс

Онлайн-позики на картки від CreditPlus – це простий сервіс кредитування. Компанія використовує інноваційні технології, щоб зробити онлайн кредити простими, швидкими та безпечними для своїх клієнтів. КредитПлюс доступний кожному повнолітньому громадянину, який проживає на території України та має доступ до Інтернету.

Як отримати кредит онлайн від CreditPlus.

Подайте заявку на сайті компанії. Оберіть бажані умови кредиту, включаючи суму та термін погашення. Кредитний калькулятор миттєво розрахує загальну суму до сплати до першої дати погашення, включаючи відсотки. Введіть свої контактні дані та акцептуйте публічну оферту. Введіть SMS-код, надісланий для підтвердження створення особистого кабінету. Ви отримаєте його одразу після завершення кроку 3. Заповніть реєстраційну форму (ПІБ, дата народження, номер та серія паспорта, ІПН тощо) та додайте дані вашої платіжної картки українського банку. Картка має бути вашою власною. Дотримуючись інструкцій, пройдіть верифікацію банківської картки або сфотографуйтеся з паспортом в руках. Після цього ваша заявка буде відправлена на розгляд.

У разі схвалення, прочитайте та підпишіть кредитний договір. Цей договір доступний у вашому особистому кабінеті та буде продубльований у вашій електронній пошті. Потім ви введете унікальний електронний ідентифікатор, який буде надіслано на ваш номер телефону в SMS-повідомленні. Після того, як “Кредит Плюс” отримає підтвердження вашого кредитного договору, ви отримаєте гроші на картку, яку ви вказали під час реєстрації. Ви також отримаєте копію підписаного договору на свою електронну пошту.

 

Хто може оформити кредит онлайн в CreditPlus.

У CreditPlus немає жорстких обмежень щодо потенційних клієнтів: будь-який громадянин України віком від 18 років може подати заявку на кредит і з високою ймовірністю отримати схвалення.

Ми готові запропонувати позики відповідальним і платоспроможним клієнтам, незалежно від їхнього статусу зайнятості. Будуть розглянуті заявки від клієнтів з поганою кредитною історією, студентів, пенсіонерів і тих, хто тимчасово або постійно не працює. Фінансова допомога від Creditplus доступна кожному.

Як отримати кредит на кредитну картку без відмови?

Щоб звести до мінімуму шанси отримати відмову, слід дотримуватися наступних рекомендацій.

Уважно заповнюйте поля анкети та дотримуйтесь простих інструкцій, що з’являються під час реєстрації; Надавайте тільки правдиву та актуальну інформацію; Не подавайте заявку на чужий кредит і не намагайтеся надати реквізити чужої платіжної картки; Запатентований додаток і технологія CreditPlus використовує різноманітні алгоритми для миттєвої аутентифікації користувачів. Це виключає можливість подачі заявки на кредит з використанням чужих документів або інформації третіх осіб; Розумний вибір строку та суми. Термін і сума повинні бути щедрими. Скорингова система аналізує низку факторів, що стосуються користувача, включаючи його платоспроможність та кредитну історію. Варіанти погашення кредиту. Банківською карткою через особистий кабінет. Найпростіший спосіб закінчити кредит. Якщо ви погашаєте кредит тією ж карткою, що і особистий кабінет, вам не потрібно виконувати ніяких додаткових операцій або вводити ніяких реквізитів. Ви також можете сплатити з іншої картки. Через Приват24: це найбільш зручний спосіб для власників карток ПриватБанку, оскільки вони можуть закрити кредит у вільному режимі 24/7. У терміналах самообслуговування ПриватБанку, EasyPay і City24 (зверніть увагу, що погашення кредиту через iBox і Систему недоступне). Ці термінали мають найбільш розгалужену мережу, принаймні один з них встановлений у кожній області України. Вони розташовані в касах українських банків. Вони дозволяють клієнтам, які віддають перевагу оплаті готівкою, погашати свої кредити. Як користуватися кредитними продуктами CreditPlus У 2021 році CreditPlus удосконалив свої продукти. Тепер клієнтам не потрібно пролонгувати кредити, все відбувається автоматично. Розглянемо, як працює Plus365 на прикладі першого використання. Новий клієнт подає заявку і вказує в ній суму, скажімо, 15 000 грн під 0,01% на 12 днів. До кінця цього терміну можна сплатити несплачені відсотки або достроково розірвати кредит у повному обсязі. Якщо клієнт сплатив основну суму та проценти за кредитом, дія кредиту припиняється. Якщо клієнт сплачує лише проценти, кредит залишається чинним ще на 12 днів, і на нього нараховується стандартна процентна ставка. Таким чином, можна сплачувати лише відсотки кожні 12 днів протягом одного року, не сплачуючи основну суму боргу. Періоди виплат варіюються від трьох до 30 днів і визначаються на розсуд користувача.

Переваги “Кредит Плюс”

Стабільний і надійний фінансовий помічник. Ми працюємо без вихідних, незважаючи на складні часи по всій країні. Докладаємо всіх зусиль, щоб допомогти клієнтам, які потребують фінансової допомоги. Всі українці, які мають телефон та доступ до інтернету, можуть скористатися нашими послугами 24/7. Прозорі та зрозумілі умови кредитування. Клієнти одразу дізнаються кінцеву суму погашення та можуть особисто уточнити у наших співробітників деталі виплати відсотків. Ви можете поставити запитання нашим експертам у чаті на сайті, зателефонувати на гарячу лінію, надіслати електронного листа або опублікувати запитання у Facebook чи Instagram. Партнерство з великими та впливовими українськими компаніями. Серед наших партнерів – Visa, Dia, Київстар, UKBI та Bank ID. Успішно пройдено сертифікацію PCI DSS – CreditPlus офіційно пройшов тестування стандартів безпеки даних індустрії платіжних карток, розроблених міжнародними платіжними системами Visa, MasterCard, American Express, JCB і Discover.