Перевірені пропозиції по кредитах в Україні

Рекомендуемо відправити заявку на кредит відразу в 2-3 організації і якщо відримаєте декілька позитивних рішень, то зможете вибрати найвигідніше. Більше заявок – більше шансів!

Кредит на карту до 15 000 грн

ОрганізаціяСумаВідсвідокВікТермінЗаявка
до 15.000 грн1,6% в день, на перший кредит 0,01%від 18 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від SOSCreditдо 10.000 грн1,6% в день, на перший кредит 0,99%від 18 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від Євро Грошідо 7.000 грн1.9% в деньвід 21 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від Море грошейдо 10.000 грн2% в деньвід 20 до 65 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від Ccloanдо 10.000 грн1,33% в день, на перший кредит 0%від 20 до 65 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від cashmeдо 9.000 грн2,35% в деньвід 20 роківдо 30 днівДетальніше

З поганою кредитною історією

ОрганізаціяСумаВідсвідокВікЧто нужноТермінЗаявка
Кредит від Moneyveoдо 15.000 грн1.6% в деньвід 18 роківпаспорт, код, карточкадо 30 днівДетальніше

Кредитні пластикові картки

БанкЛімітВікПрацевлаштуванняБез відсотківЗаявка
Кредитная карта Альфа-Банкдо 200.000 грнвід 21 рокутільки офіційнедо 55 днівДетальніше
Кредитная карта від Ideabankдо 100.000 грнвід 23 роківтільки офіційнедо 3 місяцівДетальніше
Кредити за та проти

Як взяти кредит безробітним?

Як можливо взяти кредит безробітним?

Та що означає бути безробітним?

Для початку давайте визначимо термін “безробітний”. В Україні та інших країнах пострадянського простору є два способи вважати себе безробітним:

Юридичний;
і де-факто.

Загальновідомо, що іноді людей приймають на роботу без офіційного працевлаштування, особливо на малі та середні підприємства, з метою зменшення податкового навантаження. У таких випадках людина має постійне джерело доходу, який виплачується роботодавцем “у конверті”; другий варіант передбачає, що людина фактично є безробітною, а отже, має регулярну заробітну плату.

Слід зазначити, що в обох випадках немає сенсу просити великий кредит, наприклад, на купівлю автомобіля або квартири. Однак позичити певну суму в межах 10 000-15 000 гривень цілком можливо. Відносно великі суми рекомендується брати в банках, тоді як невеликі позики для перехоплення зарплати можна завжди взяти в МФО.
Де можна взяти кредит для безробітних.

Кредитні картки;
Банківські кредити готівкою;
Кредити без відмови в МФО.

Один з найкращих варіантів – кредитні картки

Один з найзручніших варіантів отримання кредиту – банківська кредитна картка. Як правило, її буквально нав’язують усім, кому конкретна фінансова установа видала зарплатну картку. Втім, отримати її можна і в тому випадку, якщо мова йде про людей, які офіційно не працюють. Наприклад, у ПриватБанку універсальна картка з кредитним лімітом видається без затримок, схожі продукти є в Альфа-Банку, ОТП Банку та інших подібних фінансових установах, що працюють в Україні. Спочатку кредитний ліміт обмежений сумою від 1 до 3 000 гривень. Однак, якщо ви будете належним чином погашати кредит, то в майбутньому зможете звернутися до банку за збільшенням кредитного ліміту. Часто менеджери самі роблять такі пропозиції клієнтам, які заслужили їхню довіру регулярними виплатами.
Що потрібно безробітним при оформленні кредитної картки

При оформленні кредитної картки вас, швидше за все, попросять заповнити анкету, але краще за все відповідати на питання чесно. Отримати невелику позику можна, навіть якщо ви безробітний, але потрібно бути максимально відкритим зі співробітниками фінансової установи. Якщо ви надасте неправдиву інформацію в анкеті, це буде виявлено в процесі ідентифікації, і вам не тільки відмовлять у видачі позики або кредитної картки, але й занесуть до чорного списку. Після цього вас вважатимуть шахраєм, і вам буде складно отримати позику в будь-якому банку.

Багато фінансових установ пропонують клієнтам зручну можливість подати заявку на кредит на картку онлайн. Для цього потрібно ввести в електронну форму наступну кількість даних про себе (список дещо відрізняється в різних банках)

Прізвище, ім’я та по батькові
Дата народження
Контактний номер телефону
Ідентифікаційний код
Адреса електронної пошти
Статус зайнятості
Місце проживання

Рішення про видачу кредитної картки буде прийнято в телефонному режимі. Менеджер може поставити вам додаткові запитання. Після прийняття рішення про видачу кредитної картки, вона буде відправлена кур’єром за місцем вашого проживання або ви отримаєте інструкцію про те, як під’їхати до найближчого відділення, щоб забрати її.
Мікрофінансові організації як альтернатива

Звичайно, легально безробітним отримати кредит буде простіше, ніж фактично безробітним. Навіть якщо співробітники банку або фінансової установи почнуть сумніватися в платоспроможності кандидата, можна розвіяти їхні сумніви. Вони можуть попросити свого керівника або бухгалтера компанії підтвердити, що ви маєте постійне джерело доходу. Але де безробітний, який дійсно не має роботи, може отримати кредит? У цьому випадку вам доведеться звернутися до банку або фінансової установи, але спілкування з відповідальною особою дещо відрізняється.

По-перше, те, що ви безробітний, не означає, що ви зовсім без гроша в кишені; вам потрібно буде довести, що у вас є якесь джерело доходу. Наприклад, ви можете зареєструватися в центрі зайнятості і отримувати щомісячну допомогу. Існують також інші способи отримання пасивного доходу, наприклад, здача в оренду житла, що вважається стабільним доходом. Студенти отримують стипендії, наприклад, матері-одиначки отримують аліменти або державну допомогу на дітей. Навіть якщо нічого з перерахованого вище вас не стосується, можливо, ви тимчасово працюєте неповний робочий день або займаєтеся фрілансом. У такому випадку важливо мати докази такої зайнятості, наприклад, історію платежів на дебетову картку або хоча б електронне листування з клієнтами.

Якщо цього недостатньо і розмова не заходить так далеко, як вам хотілося б, радимо надати документи, які переконають керівника прийняти рішення на вашу користь. Наприклад, ви можете запропонувати своє житло в якості застави (принести документи, що підтверджують ваші права на будинок або квартиру) або попросити про співпрацю поручителя. Однак, якщо мова йде про відносно невеликі кредити до 10 000 гривень, цього зазвичай не потрібно.

До недавнього часу питання, як отримати кредит безробітному, вирішувалося набагато простіше. Не було страху втрат через неповернення клієнтів через високі відсоткові ставки за кредитами. Однак пандемія коронавірусу та початок фінансової кризи змусили мікрофінансові організації переглянути умови кредитування в бік посилення жорсткості. Тому зараз вони намагаються працювати з клієнтами, які вже довели свою доброчесність. Однак для безробітних все ще залишаються можливості отримати невеликі суми грошей від МФО за умови, що вони мають хоч якесь джерело доходу.