Перевірені пропозиції по кредитах в Україні

Рекомендуемо відправити заявку на кредит відразу в 2-3 організації і якщо відримаєте декілька позитивних рішень, то зможете вибрати найвигідніше. Більше заявок – більше шансів!

Кредит на карту до 15 000 грн

ОрганізаціяСумаВідсвідокВікТермінЗаявка
до 15.000 грн1,6% в день, на перший кредит 0,01%від 18 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від SOSCreditдо 10.000 грн1,6% в день, на перший кредит 0,99%від 18 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від Євро Грошідо 7.000 грн1.9% в деньвід 21 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від Море грошейдо 10.000 грн2% в деньвід 20 до 65 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від Ccloanдо 10.000 грн1,33% в день, на перший кредит 0%від 20 до 65 роківдо 30 днівДетальніше
Кредит від cashmeдо 9.000 грн2,35% в деньвід 20 роківдо 30 днівДетальніше

З поганою кредитною історією

ОрганізаціяСумаВідсвідокВікЧто нужноТермінЗаявка
Кредит від Moneyveoдо 15.000 грн1.6% в деньвід 18 роківпаспорт, код, карточкадо 30 днівДетальніше

Кредитні пластикові картки

БанкЛімітВікПрацевлаштуванняБез відсотківЗаявка
Кредитная карта Альфа-Банкдо 200.000 грнвід 21 рокутільки офіційнедо 55 днівДетальніше
Кредитная карта від Ideabankдо 100.000 грнвід 23 роківтільки офіційнедо 3 місяцівДетальніше
Кредити за та проти

Мікрокредит на картку онлайн

Мікрокредит на картку

На сучасному українському ринку кредитування не виникає особливих проблем з оформленням мікрокредиту на картку. Ця послуга доступна практично всім громадянам. Багато мікрофінансових організацій створили конкурентне середовище, що змушує фінансові установи робити більш вигідні та доступні пропозиції для існуючих і потенційних клієнтів – надавати знижки та проводити акції.

Можливість подати заявку на мікропозику через інтернет і не отримати відмову – дуже приваблива можливість. Це один із способів вирішити раптову фінансову нестачу швидко і без зволікань. Головне – правильно вибрати МФО, щоб отримати позику на дійсно вигідних умовах.

 

Вибір кредитної установи

До вибору кредитної організації слід підходити з достатньою відповідальністю. Шукаючи кредитну організацію, потрібно звернути увагу на кілька ключових факторів

Як довго компанія працює на ринку? Практика показує, що чим більша МФО і чим більше вона спеціалізується на обслуговуванні клієнтів, тим більше шансів отримати вигідні пропозиції та знижені процентні ставки.
Чи має кредитор ліцензію на видачу мікропозик. Це можна перевірити на офіційному сайті НБУ за номером ліцензії, наданим кредитором. МФО без ліцензії часто порушують законодавство: вони можуть включати в договори приховані комісії та змушувати вас переплачувати.
Запропоновані умови позики. Перевірте умови та інформацію про актуальні процентні ставки. Звичайно, позика під 1% набагато вигідніша, ніж під 2%. Однак, якщо ви новачок, а МФО пропонує акцію “0% на перший кредит“, гріх не скористатися можливістю витратити вільні гроші.
Можливість пролонгації. Це опція, яку пропонує кредитор. Ніхто не застрахований від ризику неотримання коштів. Продовження терміну дії кредитного договору без ризику прострочення і штрафів – відмінна можливість підтримати свою репутацію відповідального позичальника.
Час роботи Коли компанія видає мікропозики 24 години на добу, весь процес повністю автоматизований. Вашу заявку перевіряє комп’ютерна програма, і її рішення не залежить від людського фактору. Ви з більшою ймовірністю отримаєте позитивну відповідь.

Слід враховувати перелік вимог позичальника. На той випадок, якщо жодна з них вам не підходить і ви даремно витратите час на заповнення анкети.

Які вимоги до позичальника?

У рекламі МФО часто можна почути про простоту отримання кредиту за паспортом без застави через інтернет. Це породжує помилкове переконання, що кредитні компанії взагалі не висувають жодних вимог до своїх клієнтів. Однак це переконання далеке від істини.

Хоча вимоги можуть відрізнятися у різних кредиторів, є кілька, які повторюються від однієї організації до іншої

Громадянство. Ви повинні мати український паспорт. Без нього ви не зможете навіть подати заявку на кредит, оскільки не зможете заповнити відповідні поля в онлайн-анкеті.
ІПН; більшість кредитних компаній вимагають цей номер, оскільки це єдиний спосіб перевірити вашу кредитну історію. Якщо ви зміните прізвище або втратите документи, серія та номер зміняться, але ІПН не зміниться, тому паспортні дані не дуже корисні в цьому відношенні.
Діючі українські банківські картки. Мікропозики онлайн зазвичай надаються шляхом безготівкового переказу на картку клієнта. Використання сторонніх карток категорично заборонено.
Вік. У нашій країні закон забороняє видачу кредитів неповнолітнім. Кредитори можуть встановлювати інші обмеження. Наприклад, мінімальний вік позичальника – 21 рік, а максимальний – 65 років.
Стабільний дохід – МФО не перевіряють факт працевлаштування за допомогою трудової книжки або довідки про доходи, але вимагають, щоб заявники вказували в анкеті, де вони працюють, свою заробітну плату на місяць і валовий дохід. Для компанії важливо переконатися, що користувач має такий дохід і здатен погашати кредит.
Не повинно бути непогашених боргів у минулому (перед МФО або банками). Особливо це стосується випадків, коли борг прострочений більш ніж на один місяць. Можливо, ви чули, що деякі фінансові установи видають мікропозики, навіть якщо у вашій кредитній історії є негативні позначки. Однак на практиці ситуація виглядає інакше. Насправді, багато організацій закриють очі на зіпсовану кредитну історію, якщо позичальник мав прострочення на кілька днів у минулому, але завжди погашав заборгованість (хоча це трапляється не з усіма кредитами). Якщо борг не був погашений, ніхто не видасть нову позику.

Багато МФО також відмовляються співпрацювати з учасниками АТО або тими, хто зараз працює за строковим або контрактним договором. Адже в нашій країні закон забороняє нараховувати штрафи та пені військовослужбовцям – МФО не дуже зручно, що людина може бути не в змозі погасити борг, а отже, не може бути оштрафована за нього.
Законодавча база ринку онлайн-кредитування

Всі МФО працюють на підставі ліцензії. Без цього документу діяльність лихварів на ринку заборонена. Згідно з ліцензією, організація підпорядковується тим же правилам і вимогам до видачі позик, що і банківські програми споживчого кредитування.

Це означає, що ви можете бути впевнені в тому, що брати термінову мікропозику в МФО безпечно – українське законодавство захистить вас у разі потреби.

Параметри мікрокредитів

Мікропозики – це кредити, що видаються в менших сумах і на коротші терміни в порівнянні з кредитами, що надаються банками. Винятком є кредитні картки. Однак кредитні картки зазвичай мають поновлювану кредитну лінію. Це не стосується мікропозик.

Більшість МФО пропонують клієнтам можливість укладати кредитні договори на суму від 1-3 000 гривень до 30 000 єн. Деякі пропонують позики до 100 000-150 000, але умови можуть бути різними.

Середній термін кредитування в мікрофінансових організаціях – один місяць з можливістю пролонгації, нерідко зустрічаються і двотижневі, є варіанти з 21-денними договорами. Однак, за великим рахунком, позичити гроші можна і на 2-3 дні. Система перераховує відсотки в момент погашення, гарантуючи, що реальні відсотки будуть враховані при погашенні боргу.

Відсоткові ставки коливаються в межах 1-3% (іноді менше, іноді більше, але в основному в цьому діапазоні). Зверніть увагу, що 3% – це за один день користування коштами, а не річна відсоткова ставка.

Потенційні відмови.

Відсоток відмов у МФО значно нижчий, ніж у середньостатистичному українському банку, але він існує: МФО може відмовити у видачі позикових коштів з різних причин:

Позичальник не відповідає вимогам кредитора, наприклад, за віком або адресою. Компанії рідко пояснюють своє “ні”. Однак, щоб не витрачати час даремно, варто заздалегідь ознайомитися з умовами позичальника.
Надання неправдивої інформації про себе в анкеті. Зазвичай до шахрайства вдаються люди, які не планують повертати кредит або розраховують отримати максимально можливу позику, не маючи постійного доходу. Однак анкети перевіряються досить складними скоринговими програмами та проганяються через існуючі бази даних. Обман швидко виявляється, тому не варто сподіватися на позитивну відповідь.
Існуюча заборгованість за кредитом. Тут є ще одна складність. Мало хто з кредиторів ризикне видати нову позику, якщо в кредитній історії клієнта є запис про непогашені кредити.
Існує кілька діючих кредитів. Навіть якщо вони не прострочені, вони створюють значне фінансове навантаження на клієнта.

Можуть відмовити у видачі онлайн-кредитів людям з дуже низьким базовим доходом. Просто вважається, що людина не може впоратися з фінансовим навантаженням, яке вона несе. Також часто відмовляють на підставі дозволу на проживання в непідконтрольних територіях нашої країни.

Як отримати гроші

Переказ грошей на картку українського банку – основний спосіб передачі коштів позичальнику. Однак до картки у кредиторів є свої вимоги:

картка повинна знаходитися в безпосередньому володінні особи, яка оформляє онлайн-позику;
термін дії картки повинен бути не менше одного місяця (якщо ви користуєтеся карткою тривалий час і потребуєте її негайної заміни, рекомендується замінити картку перед подачею заявки).

Ці дані перевіряються під час процесу верифікації, який має відбутися на етапі подання заявки. Це нескладно: номер картки, термін дії та CVV-код вводяться в спеціальну форму і підтверджуються за допомогою SMS або онлайн-банкінгу. Таким чином, кредитор також може переконатися, що кредитна картка не була викрадена і перебуває у власності заявника.

Другий спосіб переказу грошей – готівкою через касу кредитної установи. Цей варіант доступний не у всіх МФО. Він вимагає відвідування офісу в робочий час і підписання кредитного договору, а це означає, що кредити готівкою не доступні 24/7.